BÉT logóÁrfolyamok: 15 perccel késleltetett adatok

Új bérlő a ProLogis Park Bucharest A1-ben

A ProLogis 8 000 négyzetméternyi ipari területet adott bérbe a ProLogis Park Bucharest A1-ben egy nemzetközi logisztikai és szállítmányozási vállalat, a cargo-partner számára.

A cargo-partner a ProLogis új ipari parkjában, a ProLogis Park Bucharest A1, 1 számú épületében fog területet bérelni, amelyet a vállalat az ország elsődleges közlekedési folyosójának számító bukaresti A1-es autópálya mellett fejleszt.

A ProLogis Park Bucharest A1 kevesebb, mint 22 kilométerre épül Bukarest városközpontjától. A teljes kiépítést követően a park tizenkét, összesen több mint 317 100 négyzetméternyi disztribúciós területet magában foglaló épületből fog állni. (Ingatlanhírek)

Google News Világgazdaság
A legfrissebb hírekért kövess minket a Világgazdaság.hu Google News oldalán is!

Címoldalról ajánljuk

Tovább a címoldalra

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.