BÉT logóÁrfolyamok: 15 perccel késleltetett adatok

Zalában gyártanának LCD-kijelzőket

Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a Világgazdaság

Kétezer főt foglalkoztató, folyadékkristályos kijelzőket gyártó üzem létesítését tervezik Zalában – írta tegnapi számában a Zalai Hírlap. A beruházást szervező Ketrax Hungary Kft. a koreai székhelyű NexDisplay céggel folytat tárgyalást az LCD-kijelzők gyártására szakosodott egység létesítésé-ről. A koreai féllel történt egyeztetés szerint a gyárban havi 700 ezer kijelző előállítására lenne lehetőség. A 15 millió eurós beruházás uniós forrással és magánbefektetők bevonásával valósulhatna meg – olvasható a lapban. MTI-Eco

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.