Zalában gyártanának LCD-kijelzőket
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a VilággazdaságKétezer főt foglalkoztató, folyadékkristályos kijelzőket gyártó üzem létesítését tervezik Zalában – írta tegnapi számában a Zalai Hírlap. A beruházást szervező Ketrax Hungary Kft. a koreai székhelyű NexDisplay céggel folytat tárgyalást az LCD-kijelzők gyártására szakosodott egység létesítésé-ről. A koreai féllel történt egyeztetés szerint a gyárban havi 700 ezer kijelző előállítására lenne lehetőség. A 15 millió eurós beruházás uniós forrással és magánbefektetők bevonásával valósulhatna meg – olvasható a lapban. MTI-Eco


