BÉT logóÁrfolyamok: 15 perccel késleltetett adatok

A FIAT nem gyártat többé a Magnával

Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a Világgazdaság

A FIAT vezérigazgatója, Sergio Marchionne bejelentette, a továbbiakban nem a Magna, az Opel új tulajdonosa szereli össze az európai piacokra készülő Chrysler 300C szedánokat és a Jeep Grand Cherokeekat. Eddig ugyanis a Magna– Steyr vegyes vállalat végezte ezt a munkát Grazban, ahol korábban az előző generációs FIAT Panda 4x4 autók is készültek, és ahol a Mercedes G-osztályú terepjáró összeszerelése folyik. A Chryslerek gyártását a korábbi Carrozzeria Bertone-üzembe helyezik át, ahol a FIAT a következő három évben 150 millió eurós beruházást hajt végre az átállás céljából. DK

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.