Nem lesz leépítés a Vauxhallnál
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a VilággazdaságEngedett a Magna a szakszervezeti nyomásnak, így nem lesz leépítés a Vauxhallnál – tudósított a Bloomberg. A kanadai cég ígéretet tett arra, hogy 2011-ig a GM brit márkájának ellesmereporti gyárában 147 500 darabra emelik a kibocsátást, továbbá garantálta, hogy a lutoni üzem is folytatja a termelést, megmentve ezzel az ötezer dolgozó állását. A megállapodás, amely azt is magában foglalja, hogy két évig nem lesznek fizetésemelések, biztosítja a két műszakos munkarendet az ellesmereporti egységben, továbbá azt, hogy 2016 után is itt gyártják az Astrát. VG


