BÉT logóÁrfolyamok: 15 perccel késleltetett adatok

R-Glass: kifizetik a dolgozókat

Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a Világgazdaság

Százmillió forinttal tartozik dolgozóinak a felszámolás alatt álló salgótarjáni öblösüveggyár, a pénzt a bérgarancia-alapból fizetik ki – közölte a felszámoló. Balázs Miklós elmondta: a júliusi és augusztusi elmaradt munkabérekre 43 millió forintot igényeltek az alapból, ezt már ezen a héten megkapják a gyár dolgozói. A szeptemberi fizetést is megigényelték, a 28 millió forintot várhatóan két héten belül megkapják. Az R-Glass Hungary Kft. néven működő salgótarjáni öblösüveggyár felszámolása szeptember 18-án kezdődött meg. A könyvelés szerint a cég adóssága másfél milliárd forint, igaz, a hitelezők zöme még nem nyújtotta be a követelését. MTI-Eco

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.