Napirendre kerül a szén-dioxid-adó
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a VilággazdaságJövő év elején kerül az új Európai Bizottság napirendjére a szén-dioxid-kibocsátás után bevezetendő adó kérdése – közölte egy uniós tisztviselő szerdán. Eredetileg már a most leköszönő bizottság is szeretett volna foglalkozni a kérdéssel, de a lisszaboni szerződés ratifikálása körüli huzavona háttérbe szorította az ügyet. EurActiv


