Tisztábban dolgozik a Shell Gas Hungary
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a VilággazdaságA Shell Gas Hungary Zrt. új szennyvíztisztító rendszert avatott tegnap székesfehérvári PB-gázpalack-töltő üzemében. A létesítmény révén a gyárban kevesebb szennyvizet kell hatástalanítani, és csökken a közműhálózatból vételezendő víz mennyisége is. A társaság 1994 óta van jelen Magyarországon, székesfehérvári üzeme 1995-ben épült, közel félmilliárd forintból. VG


