Új Knorr-Bremse-gyár a fővárosban
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a VilággazdaságBudapesten 43 millió eurós beruházással újabb gyártóüzemet épít a német Knorr-Bremse cégcsoport. A 2010-re elkészülő üzemben a tervek szerint közel 800 alkalmazottal vasúti fékrendszereket és vasúti forgóvázakat állítanak elő – jelentette be Raimund Klinkner, a Knorr-Bremse AG igazgatótanácsának elnöke. Kecskeméti gyárukban jelenleg 750-en, budapesti kutatási és fejlesztési központjukban 120-an dolgoznak. VG


