BÉT logóÁrfolyamok: 15 perccel késleltetett adatok

A Mol bízik az INA-ban

Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a Világgazdaság

A Mol az elkövetkező három évben jelentősen növelné horvátországi vállalata, az INA kamat- és adófizetés, tőketörlesztés és amortizáció előtti nyereségét (EBITDA) – közölte Molnár József, a társaság pénzügyi vezérigazgató-helyettese. „Az INA kulcsfontosságú értékteremtő a Mol számára” – tette hozzá. A magyar olajtársaság tervei szerint megháromszorozná az INA tavalyi 400 millió dolláros nyereségmutatóját. Molnár József véleménye szerint ez a számítás „nem a jelenlegi külső feltételeken, hanem az átlagos makrogazdasági környezeten alapul”. VG

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.