A Mol bízik az INA-ban
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a VilággazdaságA Mol az elkövetkező három évben jelentősen növelné horvátországi vállalata, az INA kamat- és adófizetés, tőketörlesztés és amortizáció előtti nyereségét (EBITDA) – közölte Molnár József, a társaság pénzügyi vezérigazgató-helyettese. „Az INA kulcsfontosságú értékteremtő a Mol számára” – tette hozzá. A magyar olajtársaság tervei szerint megháromszorozná az INA tavalyi 400 millió dolláros nyereségmutatóját. Molnár József véleménye szerint ez a számítás „nem a jelenlegi külső feltételeken, hanem az átlagos makrogazdasági környezeten alapul”. VG


