Zágráb is csatlakozna a Déli Áramlathoz
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a VilággazdaságHorvátország intenzív tárgyalásokat folytat Oroszországgal a Déli Áramlathoz való csatlakozásáról – tudatta egy közlemény-ben a zágrábi gazdasági minisztérium. Az orosz gázt Ukrajna megkerülésével Európába szállító vezeték megépítését célzó projekthez eddig öt ország, hazánk mellett Bulgária, Szerbia, Görögország és Szlovénia csatlakozott. Jadranka Kosor horvát miniszterelnök a tervek szerint hamarosan Moszkvába utazik. Reuters


