Az internet fontosabb a tévénél
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a VilággazdaságA korábban tévéfüggőségükről ismert amerikaiak számára a széles sávú internet ma már a legfontosabb médiává lépett elő – állapítja meg az Edison Research. A megkérdezettek 49 százaléka jelezte, hogy már jól elvan a televízió nélkül, 48 százalékuk ugyanezt állította a világhálóval kapcsolatban, míg a fennmaradó három százalék egyiktől sem érzi függőnek magát. Ezt megelőzően 2001-ben készült hasonló felmérés, akkor még a válaszadók 72 százaléka gondolta úgy, hogy nincs szüksége az internetre. VG


