Itt az iPhone OS 4 béta-verziója
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a VilággazdaságAz Apple piacra dobta az iPhone OS 4 szoftver béta-verzióját. A rendszer olyan szolgáltatásokkal bővült, mint a multitasking a harmadik féltől származó alkalmazásokhoz, illetve a könynyebb rendszerezést és az alkalmazások egyszerűbb elérését segítő mappák funkció. A levelező alkalmazás lehetővé teszi a postafiókok egyesítését, a köztük lévő gyors váltást. Az újítás az iPhone- és iPod touch használók számára nyáron lesznek elérhetők. VG


