TeleMedia: hárommilliós GVH-büntetés
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a VilággazdaságTisztességtelen kereskedelmi gyakorlatot folytatott a TeleMedia Kft. az ATV-n sugárzott Többet ésszel című játékával a Gazdasági Versenyhivatal (GVH) szerint, ezért hárommillió forint bírságot szabott ki a cégre. A GVH közleménye szerint a hatósághoz több fogyasztói panasz érkezett azzal kapcsolatosan, hogy a cég által készített műsorban ígért törökországi utazást/nyaralást a fogyasztók nem tudták igénybe venni, ugyanis az utazásra nem, csak a szállodai tartózkodásra jogosító utalványt kaptak. VG


