Több előfizető a mobilinternetre
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a VilággazdaságEz év februárban a három magyarországi szolgáltató mobilinternet-előfizetéseinek száma 13 ezerrel, 959 ezerre nőtt, míg a teljes előfizetői táboron belül az aktív ügyfelek száma 3 ezerrel, 738 ezerre emelkedett – közölte a Nemzeti Hírközlési Hatóság. Az aktív előfizetések alapján a Pannon részesedése a januári 25,36 százalékról 24,41-ra, a Voda-fone-é 26,28 százalékról 26,21-ra csökkent, a T-Mobile-é 48,36 százalékról 49,38-ra nőtt. VG


