Fellebbez az Alstom
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a VilággazdaságAz Alstom tegnap elindította a Nemzeti Közlekedési Hatóság azon döntése elleni fellebbezési eljárást, amelyben a hatóság visszautasította a budapesti 2-es metróvonalra gyártott új szerelvények típusengedélyének kiadását – közölte a konszern. A BKV Zrt. azon bejelentésével kapcsolatban, miszerint a cég vizsgálja a szerződés felmondásának lehetőségeit, jogi és pénzügyi következményeit, az Alstom álláspontja az, hogy a szerződés BKV általi felmondásának körülményei nem állnak fenn. n VG


