Megduplázzák a menetjegytarifát
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a VilággazdaságSzakaszosan duplájára akarja emelni három éven belül a menetjegytarifákat a varsói tömegközlekedési vállalat. Részben a többletből akarja finanszírozni a metró második vonalának építését, továbbá buszok és villamosok vásárlását. Egy teljes árú menetjegy 2,80-ról 5,60 zlotyra drágul.


