Három milliárd forint többletpénzt kaptak a kórházak
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a VilággazdaságKözel 3 milliárd forint kiosztását engedélyezte Réthelyi Miklós nemzeti erőforrás miniszter.
Közel 3 milliárd forint kiosztását engedélyezte a az idei fekvőbeteg-szakellátási kassza tartalékkerete terhére többletfinanszírozást Réthelyi Miklós nemzeti erőforrás miniszter –tájékoztatott az államtitkárság. Az intézmények az augusztus, szeptember, október) havi gyógyítási teljesítményük alapján használhatják fel a pénzt.
Az elosztás bázisát a múlt év november és ez év július 31. közötti teljesítményvolumen-korlátot (TVK-t) teljes mértékben igénybevett szolgáltatók kapták.


