Átvette a GYSEV a személyszállítást is
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a VilággazdaságA Győr-Sopron-Ebenfurti Vasút Zrt. (GYSEV) átvette a MÁV-tól a személyszállítást is azokon a vasútvonalakon, amelyeket október elseje óta a regionális vasúttársaság üzemeltet – közölte tegnap Unger Csaba, a GYSEV vezérigazgató-helyettese. A vasúttársaság több Vas megyei vonalon a vasúti pálya üzemeltetését október 1-jétől vette át, a közszolgálati személyszállítást pedig december 11-én kezdték meg – mondta Unger Csaba. MTI-Eco


