Feljelentés az Orangewaysnél
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a VilággazdaságAz Orangeways komfortbusztársaság feljelentése nyomán vizsgálat indult a cég több dolgozója ellen, lopások miatt.
A cég az érintetteket elküldte, de az emiatti és más okból keletkezett bevételhiánya miatt csak késve tudott egyes területeken bért fizetni. Buszvezetői sztrájkját az alvállalkozói rendszer elleni támadásnak tartja.
További részletek a csütörtöki Világgazdaságban


