Június 24.szerda 10:26 Ural-Brent Még kér az állam a Mol és az orosz olaj hasznából – újabb pofon a kis benzinkutaknakMár augusztustól magasabb különadót fizethet a Mol. Lehoczky Milán
Április 3.hétfő 16:19 Ural-Brent Felér egy foghúzással, olyan olcsón tudják csak eladni az olajukat az oroszok Sárosi Viktor
Március 30.csütörtök 8:52 Ural-Brent Módosul az extraprofitadó-rendelet Molt érintő része Sárosi Viktor
December 8.csütörtök 14:07 Mol Százmilliárdokkal többet fizethet a közösbe a Mol, de így sem roppantja meg az extra adó Kadlót Tibor
November 29.kedd 17:28 brent olaj Ha ingyen jönne az orosz olaj, akkor se lenne olcsóbb a tankolás Sárosi Viktor