Munkahelyen is facebookozunk
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a VilággazdaságMÉDIA Több mint 800 ezer magyar munkavállaló, az interneteléréssel rendelkező dolgozók 55 százaléka használja munkahelyéről a közösségi oldalakat – derül ki egy felmérésből. A munkahelyi internettel rendelkező, körülbelül 1,5 millió magyar munkavállaló 26 százaléka legalább naponta egyszer, 29 százaléka pedig alkalmanként megnézi valamelyik közösségi oldalt. Főként a felsőfokú végzettséggel rendelkezők facebookoznak a munkahelyükön.


