General Motors–Honda: hidrogén-összefogás
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a VilággazdaságAz év elején a Daimler, a Ford és a Nissan jelentette be, hogy együtt dolgoznak a tüzelőanyagcellák fejlesztésén, és most két másik nagy szereplő egyesítette erőforrásait ugyanezen cél érdekében: a General Motors és a Honda kötött hosszú távú együttműködést. Utóbbiak 2020-ra szeretnék versenyképessé tenni – költségek, infrastruktúra – az elektromos autóknál használt áramforrást.


