Orbán a Déli Áramlatról tárgyalt a bolgár és a szlovén kormányfővel
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a VilággazdaságA Déli Áramlat gázvezeték ügye szerepelt a magyar, a szlovén és a bolgár miniszterelnök különmegbeszélésének középpontjában kedd reggel Bukarestben, ahol folytatódik Kína és a kelet-közép-európai (KKE) térség kormányfőinek csúcstalálkozója - közölte Havasi Bertalan, a Miniszterelnöki Sajtóiroda vezetője az MTI-vel.
Tájékoztatása szerint a három kormányfő - Orbán Viktor magyar, Plamen Oresarszki bolgár és Alenka Bratusek szlovén miniszterelnök - abban állapodott meg, hogy folyamatosan egyeztetnek az energiaprojekttel kapcsolatban felmerülő vitás európai uniós kérdésekről.


