Több tucat tüntetőt vettek őrizetbe a McDonald's központja előtt
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a VilággazdaságTöbb mint száz tüntetőt vettek őrizetbe a McDonald''s chicagói központjában tartott tiltakozó akció során, amelyben közel kétezer dolgozó vett részt köztük 300 a gyorsétterem egyenruhájában. A tüntetők magasabb bért követeltek.
Az akció része volt a McDonald''s dolgozói nagyszabású kampányának, amelynek során a minimálbér összergének óránként 15 dollárra emelését követelik. Annak az engedélyezését is sürgetik, hogy szakszervezetet alakíthassanak.


