Lezárták az M1-es autópályát
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a VilággazdaságEgy árokba borult kamion műszaki mentése miatt szerdán fél kilenctől lezárták az M1-es autópálya Győr felé vezető oldalát Bábolnánál - közölte a Komárom-Esztergom Megyei Rendőr-főkapitányság.
A sajtószolgálat tájékoztatása szerint a Győr felé közlekedők Bábolnánál kerülhetik el az útlezárást, az autópályára Nagyszentjánosnál hajthatnak vissza.


