Egyórás késések lehetnek a Budapest-Győr-Hegyeshalom vasútvonalon
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a VilággazdaságKavalecz Imre tájékoztatása szerint Herceghalom és Bicske között korábban a felsővezeték hibásodott meg a fölött a vágány fölött, amelyen váltakozó irányban haladhatott korábban a forgalom, mivel a másikon karbantartást végeztek. Emiatt szünetelt a vonatközlekedés a két állomás között, délutánra azonban végeztek a karbantartással, így egy vágányon ismét közlekedhetnek a szerelvények.
A hiba miatt a Győrből Budapestre tartó személyvonat egyórás késéssel tud tovább indulni, a Münchenből Budapestre érkező Railjet pedig 50 perces késéssel haladhat tovább, legalább hat szerelvény késik a vonalon.


