Távközlés Egyszerűsíti, átláthatóbbá teszi, illetve modernizálja díjcsomagkínálatát a Telenor Magyarország – jelentette be Saranyik Csaba, a társaság ügyfélértékmenedzsment-igazgatója egy tegnapi háttérbeszélgetésen. A Telenornak jelenleg 244 tarifacsomagja van, ezeknek egy része felett eljárt az idő, olyan is akad, amelyet egyetlen ügyfél használ – mondta Nagy Annamária, a Telenor riportozási, kutatási és analizálási osztályának vezetője. Még mindig vannak csomagok, amelyekben nagyon drága az SMS (például darabonként 68 forint), vagy rendkívül magas a percdíj, például 170 forint. Ezeket is megszünteti a távközlési társaság: az átalakítás után az ügyfelek 101 csomag közül választhatnak, de személyre is szabhatják a csomagjukat.
Az új Telenor-csomagok havi díja nem lesz magasabb a jelenleginél, de jobban igazodik az ügyfelek felhasználási szokásaihoz. Az új választási lehetőségben percenként 50 forint körüli kiinduló árszint lesz. – mondta lapunknak Saranyik. A Telenor számlalevélben, illetve SMS-ben veszi fel a kapcsolatot az ügyfelekkel, a tarifaváltás automatikusan megtörténik október 1-jétől november 30-ig, ha az ügyfél nem kér másik csomagot.
Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.