A Magyar Telekomnál részvényenként 15 forint osztalékot javasolnak
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a VilággazdaságA Magyar Telekom igazgatósága részvényenként 15 forint osztalék kifizetését javasolja a közgyűlésnek - közölte a cég a Budapest Értéktőzsde honlapján szerdán.
A közlemény szerint a Magyar Telekom 12-én tartja közgyűlését, osztalékra azon részvényesek lesznek jogosultak, akik 2016. május 13-án értékpapírszámlájukon Magyar Telekom részvénnyel rendelkeznek. Az osztalék kifizetésének javasolt kezdőnapja 2016. május 25.


