December 1.hétfő 16:18 Volvo A Volvót is "dobra verhetik" a válság miattA Ford tájékoztatása szerint a Volvo eladását fontolgatja. A lépésre a gazdasági válság átvészelése miatt kerülhet sor, a cégnek ugyanis készpénzre van szüksége. AP, VGO
November 26.szerda 11:45 Ford Mivel jár a magyar? Már Suzikiból, Opelből is kevesebb a forgalomba helyezés MTI Eco
November 20.csütörtök 19:47 mentőcsomag Kompromisszumos megegyezés az amerikai autós mentőcsomagról VGO
November 20.csütörtök 17:14 republikánus Kifutnak az időből? - Már csak két napjuk van a mentőcsomag ügyében az amerikai autógyártóknak AP, VGO
November 19.szerda 10:08 kongresszus Katasztrofálisan öszeomolhat az amerikai gazdaság a GM vezére szerint AP, VGO