Május 11.szerda 11:29
különadó
Szijjártó: pedagógusok nem kaptak 3,5 millió feletti végkielégítést
A végkielégítésekhez kapcsolódó különadó kapcsán pedig az egyetlen nyitva maradt utat járta a kormányoldal hétfőn a parlamentben - mondta Szijjártó Péter miniszterelnöki szóvivő a Duna Televízió Közbeszéd című műsorában. Szerinte kevés az olyan pedagógus, aki három és fél millió forint feletti végkielégítéshez jutott, ám annál több akad az állami és önkormányzati vállalatok között.