BÉT logóÁrfolyamok: 15 perccel késleltetett adatok

Budapesten és az agglomerációban is tombol az omikron

Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a Világgazdaság
Tökölön, Biatorbágyon, Szigetszentmiklóson és Budakeszin is a koronavírus örökítőanyagának koncentrációja nőtt a szennyvízben.

Az előző héthez képest kisebb mértékben, de tovább emelkedett a szennyvíz SARS-CoV-2 örökítőanyagának koncentrációja - írja a Nemzeti Népegészségügyi Központ (NNK). Az egyes városok mintái közül emelkedő tendencia jellemzi a Budapest környéki települések (Tököl, Biatorbágy, Szigetszentmiklós, Budakeszi, Százhalombatta) közös mintáját, valamint Pécs, Székesfehérvár, Szolnok és Szombathely városokat, csökkenés egyetlen vizsgált településen sem volt mérhető. A koronavírus koncentráció minden mintavételi helyen az emelkedett kategóriába sorolható - közölte a NNK.

Google News Világgazdaság
A legfrissebb hírekért kövess minket a Világgazdaság.hu Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.