BÉT logóÁrfolyamok: 15 perccel késleltetett adatok

Újabb videóval jelentkezett Anonymus

Ismét videóval jelentkezett Anonymus – írja a Magyar Nemzet. Az álarcos figura néhány napja kerületi politikusokat érintő leleplezést ígért. Szerdai videójában pedig három olyan személyt ajánlott az újságírók figyelmébe, akik feltehetően fontos szereplői lesznek az előttünk álló „izgalmas” napoknak.

„Kiindulásként Patek Gáborról, dr. Fischer Lászlóról és Deák Róbertről, illetve a III., a XVIII. és a XIX. kerületben végzett tevékenységükről fogok beszélni” – fogalmazott Anonymus, aki bővebb információkkal nem szolgált az ügyről.

Google News Világgazdaság
A legfrissebb hírekért kövess minket a Világgazdaság.hu Google News oldalán is!

Címoldalról ajánljuk

Tovább a címoldalra

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.