Szerbiába utazik Orbán Viktor
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a VilággazdaságOrbán Viktor miniszterelnök szombaton Belgrádba utazik, ahol tárgyalást folytat a szerb államfővel és hadi bemutatón vesz részt – tájékoztatta az MTI-t Havasi Bertalan, a miniszterelnök sajtófőnöke. A miniszterelnök – Szalay-Borovniczky Kristóf honvédelmi miniszter kíséretében –
munkareggelin tárgyal Aleksandar Vucic szerb köztársasági elnökkel.
Ezt követően közösen látogatnak el a batajnicai légibázisra, ahol a Szerb Fegyveres Erők Napja alkalmából megrendezett Gránit 2023 nyilvános katonai képességbemutató eseményt tekintik meg.


