BÉT logóÁrfolyamok: 15 perccel késleltetett adatok

Havas Henrik filmszerepet kapott

Havas Henrik ágyba vinné Görög Zitát. A műsorvezető egy filmben szerepel a modellel.

Havas epizódszerepet kapott a Fej vagy írás című, most készülő magyar filmben. Az újságíró állítólag a forgatáson kijelentette: lesz egy forró ágyjelenete Zitával.

A modell csak nevetett a beszóláson, nem tulajdonított neki nagyobb figyelmet. Ezt a műsorvezető rossz néven vette és a fültanúk szerint kifakadt: "azt hittem Zitának több humora van. Mit fognak így szólni a szeretőim és a feleségem?"

A filmben Zita egy manökent alakít, akibe egy egyetemista szeret bele. A forgatás két hete zajlik. A főszereplő egyelőre jól viseli az egész napos munkát, és a Napi Ásznak azt is elárulta: több filmajánlatot is kapott, sőt lehet, hogy nemsokára egy amerikai moziban is feltűnik. Magánéletéről azonban nem volt hajlandó részleteket elárulni. (hirado.hu)

Címoldalról ajánljuk

Tovább a címoldalra

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.