BÉT logóÁrfolyamok: 15 perccel késleltetett adatok

Hogy van Tasnádi Péter? Összecsapnak a szakértők

Nem kóros elmeállapotú Tasnádi Péter, ez derül ki abból a szakvéleményből, amelyet szerdán ismertetnek a Fővárosi Bíróságon - idézi a Klubrádió a  Magyar Nemzet értesülését.

Az ügyben újonnan kirendelt szakértő több ponton nem ért egyet az előző szakvéleményekkel, amelyek szerint Tasnádinak agysorvadása van és közepesen beszámíthatatlan.

Az első tavaly szeptemberben készült. Eszerint a vállalkozó közepes mértékben volt korlátozva a büntettek elkövetésekor és nem zárható ki, hogy elmeállapota miatt hasonló bűncselekményeket követ el.

Erre hivatkozva csökkentették a börtönbüntetését két évvel. A bíróság az összes eddigi szakértőt beidézte, és ha nem jutnak dűlőre, akkor a bíró az Egészségügyi Tudományos Tanácshoz fordul.

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.