Botrány a szocialista frakcióban: Ketten ma már kiléptek Tatabányán!
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a VilággazdaságTatabánya - A város csütörtöki képviselő-testületi ülésén két szocialista képviselő is kilépett a frakcióból - írja a www.kemma.hu.
Jóna Imre nem nyilatkozik a sajtónak, Szuromi Zsolt viszont elmondta, hogy konstruktív ellenzékbe vonul.
Szuromi Zsolt még a testületi ülés elején jelentette be, hogy kilép a szocialista frakcióból, mert véleménye szerint nem jó irányba haladnak a dolgok a baloldalon.


