Kikapott a női kosárlabda-válogatott Szerbiában
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a VilággazdaságA magyar női kosárlabda-válogatott barátságos mérkőzésen kikapott az ugyancsak Európa-bajnoki selejtezőre készülő szerbek vendégeként Belgrádban.
Szerbia-Magyarország 56-52 (A két válogatott csütörtökön 11 órakor ismét összeméri erejét.)


