Tovább menetel a Fradi a másodosztályban
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a VilággazdaságA Ferencváros könnyedén, 4-0-ra nyert a Vác otthonában a labdarúgó NB II. Keleti csoportjának hétfői mérkőzésén.
A zöld-fehérek legeredményesebbje ezúttal is Ferenczi István volt: a támadó két büntetőt értékesített.
7. forduló, Keleti csoport:
Vác-Újbuda – FTC 0-4 (0-0)
Az élcsoport: 1. Bőcs 19 pont, 2. Ferencváros 18 pont, 3. DVSC-DEAC 13 pont


