Ötezer hektárnyi parlagfűért büntettek
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a VilággazdaságA parlagfű elleni védekezés keretében eddig mintegy ötezer hektáron kellett hatósági intézkedést tenni: közérdekű védekezést elrendelni, illetve növényvédelmi bírságot kiszabni.
Gólya Gellért országos növényvédelmi főfelügyelő tegnap a távirati irodával közölte: a következő hetekben várhatóan nő az eljárások száma, hiszen a területek 30 százalékát ellenőrizték eddig.
További részletek a holnapi Világgazdaságban!


