BÉT logóÁrfolyamok: 15 perccel késleltetett adatok

Összesen 250 milliós árvízadomány

Ezen a héten százmillió, az elmúlt hat hétben már öszszesen 250 millió forint adomány gyűlt össze az árvízkárosultak javára az 1752-es nemzeti segélyvonalon és banki átutalásokon keresztül. Az 1752-es szám hívásával összegyűlő pénzadományok gyors átadását előre kötött szerződések teszik lehetővé: a nemzeti segélyvonal a hívások fedezetével folyamatosan lehívja az OTP Bank által nyújtott speciális hitelt – megelőlegezve a károsultaknak a telefonszolgáltatóktól csak hetek múlva beérkező emelt díjas hívások összegét.

A lakosság mellett megmozdultak az önkormányzatok és a cégek is: Százhalombatta 2 millió, a General Electric 17,5 millió forintot juttat el a segélyvonalon keresztül a rászorultakhoz. VG

Google News Világgazdaság
A legfrissebb hírekért kövess minket a Világgazdaság.hu Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.