Biomasszafűtést terveznek Tatabányán
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a VilággazdaságElkezdődött a tatabányai távfűtő erőmű biomassza-bázisú fejlesztésének tervezése. A négymilliárd forintos beruházást szakmai konzultációkon vitatják meg a város energetikai szakembereivel, a lakossággal, a közgyűlési pártok képviselőivel – mondta Schmidt Csaba polgármester, aki beruházáshoz szakmai és politikai egyetértést kíván teremteni. A tervek első változata májusra készülhet el, a beruházáshoz a tervek szerint uniós támogatásra is pályáznak.


