Dicséretben részesültek az állampolgárok
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a VilággazdaságA katasztrófavédelem köszönetét fejezi ki az állampolgároknak eddigi türelmükért, és a rendkívüli időjárás idején tanúsított felelős magatartásukért.
Az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság vasárnap délután az MTI-hez eljuttatott közleményében azt írta, hogy az Országos Meteorológiai Szolgálat az ország egész területére feloldotta a piros, illetve a narancs riasztást, ezzel mindenhol megszűnt az ónos eső miatti fokozott balesetveszély.
A katasztrófavédelem ennek ellenére továbbra is azt kéri, hogy az útnak indulók tájékozódjanak a tervezett útvonalukon várható közlekedési viszonyokról, és rendkívül körültekintően közlekedjenek - írta az OKF.


