Vádat emeltek Romániában Markó Attila volt RMDSZ-képviselő ellen
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a Világgazdaság A DNA többrendbeli, súlyos következményekkel járó hivatali visszaélés vádjával küldte bíróság elé a kártérítési bizottság volt tagjait, akik állítólag 75 millió euró kárt okoztak az államnak azzal, hogy a piaci értéknél jóval magasabb kártérítéseket ítéltek meg a kommunizmus idején államosított ingatlanokért.
A december óta Magyarországon tartózkodó Markó Attila megalapozatlannak nevezte az ellene megfogalmazott korrupciógyanút. A politikus múlt héten lemondott képviselői mandátumáról, miután a DNA előzetes letartóztatásához kérte a parlament hozzájárulását.


