Alföldi szőlőtermelők tüntettek az olasz borimport ellen
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a VilággazdaságAlföldi szőlőtermelők tüntettek szerdán Budapesten az olasz nagykövetség előtt a Magyarországra áramló olasz borimport ellen.
A demonstrációt a Szőlőtermelők Érdekvédelmi Szövetsége szervezte annak érdekében, hogy megállítsák az olcsó olasz borok hozatalát.
Közölték, ez szerintük ellehetetleníti a legnagyobb magyar bortermelő vidék, a kunsági borvidék termelőit, mivel nem tudnak versenyezni az olcsó olasz import borral.


