Az EXIM büntetőfeljelentést tett a Lánchíd Palota szerződéseinek ügyében
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a VilággazdaságAz EXIM vezetősége a Lánchíd Palota ügyében különösen jelentős vagyoni hátrányt okozó hűtlen kezelés bűntettének alapos gyanúja miatt büntetőfeljelentést tett az illetékes nyomozóhatóságnál - közölte az Eximbank szerdán az MTI-vel.
A közlemény emlékeztet arra, hogy az Eximbank és a MEHIB (EXIM) vezetősége márciusban a felügyelőbizottság döntése alapján a 2014 őszén lefolytatott belső ellenőrzések eredményeként polgári peres eljárást kezdeményezett a Lánchíd Palota tulajdonosával szemben az EXIM előző vezetősége által korábban megkötött bérleti szerződés feltűnő értékaránytalanságára és jó erkölcsbe ütközésére hivatkozással.


