Kiderült, milyen ételtől lettek rosszul a budaörsi Tescóban
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a VilággazdaságHuszonheten rosszul lettek a budaörsi Tesco dolgozói közül; ételmérgezéses tünetekkel 21 embert vittek kórházba - közölte az áruházlánc szerdán az MTI-vel.
Az áruház tudomása szerint mindegyikük a Tesco partnere által üzemeltetett dolgozói büfében evett borsos tokányt hétfőn. Az eddigi információk alapján elképzelhető, hogy az ételmérgezéses tüneteket ez a vacsora okozta. A dolgozói büfét a Tesco bezárta, a munkatársak és a vásárlók biztonsága érdekében az áruház egész területén extra fertőtlenítést rendelt el.


