BÉT logóÁrfolyamok: 15 perccel késleltetett adatok

Öt megyét ellátó drogbandát számolt fel a rendőrség

Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a Világgazdaság
Kábítószerrel és pszichoaktív anyaggal kereskedő csoportot számoltak fel Nógrád megyében; 14 embert fogtak el, a rajtaütést csaknem féléves nyomozás előzte meg - a részleteket sajtótájékoztatón ismertették kedden Salgótarjánban.

A megyei rendőr-főkapitányság bűnügyi főkapitány-helyettese az utóbbi tíz év legnagyobb eredményének nevezte a bűnszervezet felszámolását. Kalmár Zsolt elmondta: a csoport Nógrádon kívül másik öt megyét és Budapestet is ellátta olyan szerekkel, amelyek fogyasztása után ketten életveszélyes állapotban kerültek kórházba.
   
A nógrádi irányítású szervezett bűnözői csoport 14 tagját január 11-én Őrhalom, Balassagyarmat, Hugyag, Salgótarján, Mohora, Pásztó, Mátraverebély és Karancslapujtő térségében, illetve Borsod-Abaúj-Zemplén, Heves, Győr-Moson-Sopron, Szabolcs-Szatmár és Bács-Kiskun megyében, valamint Budapesten fogták el - közölte.

Google News Világgazdaság
A legfrissebb hírekért kövess minket a Világgazdaság.hu Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.