Több tonna húsra csapott le a Nébih a Fény utcai piacon
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a VilággazdaságA Nébih szerdai, MTI-nek küldött közleménye szerint számos, súlyos élelmiszerbiztonsági kockázatot jelentő hiányosságot találtak a hatóság szakemberei egy fővárosi piacon működő húsüzletben.
A bolt üzemeltetői a legalapvetőbb higiéniai és tárolási követelményeket sem tartották be: az élelmiszert tartalmazó kartondobozok, ládák közvetlenül a padozaton álltak, a radiátorcsövön kolbász lógott. A működésképtelen, és erősen szennyezett kézmosóra hulladékkal teli szemeteszsákot akasztottak – írták.
A közlemény szerint a hatósági eljárás és a bírság megállapítása folyamatban van. Az üzlet a súlyos hibákat azóta kijavította, így az ismételt hatósági szemlét követően újra kinyithatott.


