Korlátozzák a Keleti pályaudvar vonatforgalmát
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a VilággazdaságKorlátozzák a pályaudvar vonatforgalmát, mert egy Szolnok felől érkező vonat mozdonyának áramszedője megsérült, és megrongálta a felsővezetéket – közölte a MÁV.
A 11-13-as vágányokról nem indulnak és oda nem érkeznek vonatok a meghibásodás miatt.
A Budapest-Újszász-Szolnok vonal menetrendjében korlátozásokkal és hosszabb menetidővel kell számolni.
A tájékoztatás szerint várhatón a sülysápi vonatok egy része nem közlekedik. A szolnoki vonatok minden állomáson megállnak


