Droggal és fegyverrel kapcsoltak le egy szerb férfit
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a VilággazdaságA rendőrség közölte, a X. kerületi Kőbányai út és a Hungária körút kereszteződésénél állították meg a 21 éves szerb férfi autóját, amelyben több mint 15 kilogrammnyi marihuánát találtak.
Az autóból egy Zoraki típusú maroklőfegyver és négy lőszer is előkerült
– tették hozzá.

Fotó: Shutterstock
A Budapesti Rendőr-főkapitányság felderítő főosztálya a 21 éves szerb A. David ellen jelentős mennyiségű kábítószer-kereskedelem bűntett, lőfegyverrel és lőszerrel való visszaélés gyanúja miatt indított eljárást. A férfi letartóztatását az illetékes bíróság elrendelte.


